dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
Na bieżąco: więcej

poradnia dla rodziców

porady ekspertów

Późne macierzyństwo związane z dłuższym życiem

Późne macierzyństwo związane z dłuższym życiem

PAP 2014-07-23 12:19 161 opinii

Kobiety, które są w stanie naturalnie zajść w ciążę i urodzić dziecko po 33. roku życia, mają większe szanse na dożycie sędziwego wieku niż panie, które swoje ostatnie dziecko urodziły przed 30-ką - wykazało badanie, które publikuje pismo "Menopause".

Dlaczego warto stosować znieczulenie
podczas porodu

Dlaczego warto stosować znieczulenie<br/> podczas porodu

PAP 2014-07-24 12:25 5 opinii

Kontrolowanie bólu podczas porodu i w okresie połogu zmniejsza ryzyko wystąpienia depresji poporodowej u świeżo upieczonej mamy - wykazało chińskie badanie, które publikuje pismo "Anesthesia & Analgesia".

Nie przegap nadwagi u dziecka

Nie przegap nadwagi u dziecka

Dzieci.pl 2014-07-24 10:21 15 opinii

Wychowując dziecko rodzice nie dostrzegają często powiększającej się stopniowo nadwagi potomka. Jak odpowiednio szybko wychwycić, że maluch ze "zdrowo wyglądającego" szkraba przeobraził się już w dziecko z solidną nadwagą?

Proste triki na denerwujące przypadki w trakcie wakacji

Proste triki na denerwujące przypadki w trakcie wakacji

2014-07-23 22:44 56 opinii

Upragnione lato to nie tylko czas relaksu. Beztroskę skutecznie może popsuć uciążliwa drzazga, ukąszenie komara, zielone włosy po chlorze czy wszawica. Na wszystkie te denerwujące, a niestety często występujące, przypadki są sprawdzone i skuteczne triki.

Różne oblicza tacierzyństwa

Różne oblicza tacierzyństwa

mat. prasowy 2014-07-22 16:24 0 opinii

"Tata", "ojciec" czy "stary" to tylko niektóre z określeń, jakimi w przyszłości będzie się do ciebie zwracać twoje dziecko. Które z tych określeń będzie używane w odniesieniu do ciebie, w głównej mierze będzie zależało tylko od tego, ile czasu oraz zaangażowania włożysz w praktyczne, a nie tylko teoretyczne kwestie związane z tacierzyństwem.