dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
Na bieżąco: więcej

poradnia dla rodziców

porady ekspertów

Coraz więcej mężczyzn na Śląsku jest niepłodnych

Coraz więcej mężczyzn na Śląsku jest niepłodnych

Dzieci.pl 2014-08-27 11:19 161 opinii

Rośnie odsetek mieszkańców Śląska borykających się z problemem niepłodności. Aż u 52 proc. mężczyzn, którzy zgłosili się na badania przesiewowe w ramach kampanii profilaktycznej „Zdrowy tata” zdiagnozowano niepłodność.

Zdrowie intymne przyszłej mamy

Zdrowie intymne przyszłej mamy

mat. prasowy 2014-08-25 12:53 0 opinii

Infekcje narządów rodnych podczas ciąży nie tylko łączą się z dużym dyskomfortem przyszłej mamy, ale mogą stać się także realnym zagrożeniem dla dziecka. Warto wiedzieć, że infekcjom tym można w pewnym stopniu zapobiec, a gdy już się pojawią, koniecznie trzeba je leczyć.

Co jedzą uczniowie w szkole?

Co jedzą uczniowie w szkole?

materiał prasowy 2014-08-26 15:56 1 opinii

Rozpoczyna się rok szkolny, lekcje, a pomiędzy nimi przerwy i niezdrowe podjadanie. A czego? Chipsów, batoników, rogalików z kremem. I to wszystko na terenie szkoły, gdzie za symboliczne 2 złote kieszonkowego uczeń karmi mózg niezdrowymi przekąskami.

Jak uniknąć porannej gonitwy?

Jak uniknąć porannej gonitwy?

2014-09-01 13:07 0 opinii

Poranki to wyzwanie dla większości rodziców przedszkolaków i uczniów. Zanim oficjalnie rozpocznie się dzień, należy przeprowadzić dzieciom sprawną pobudkę, przetrwać spór o ubranie i grymaszenie przy śniadaniu. Pakowanie plecaków na ostatnią chwilę i zapominanie różnych rzeczy to rutyna w wielu domach. Historia powtarza się codziennie od poniedziałku do piątku. Ale ten chaos można okiełznać! Wystarczy na stałe wprowadzić kilka zasad, które zapewnią chociaż odrobinę spokoju.

Toksyczne matki

Toksyczne matki

2014-08-21 13:20 126 opinii

Macierzyństwo to ciężka praca. Ochrona, nauczanie, wychowanie i kochanie dzieci nie tylko przez lat 18, ale przez całe życie. Trzeba sporo wysiłku, by osiągnąć równowagę. Na kolejnych slajdach przedstawiamy, jaką mamą nie warto być. Oto 10 typów toksycznych matek.