dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
Na bieżąco: więcej

poradnia dla rodziców

porady ekspertów

Najczęstsze przyczyny niepłodności

Najczęstsze przyczyny niepłodności

Dzieci.pl 2015-01-26 13:43 33 opinii

Co piąta para w Polsce ma problem z poczęciem dziecka. To w sumie 1,5 miliona kobiet i 1,5 miliona mężczyzn. Jedni już o tym wiedzą, inni dowiedzą się dopiero, gdy zaczną starania. W pięciu procentach przypadków niepłodności nie uda się wyleczyć… Takie są najnowsze badania na temat problemu niepłodności w Polsce.

Womb tube - filmik z testem ciążowym w roli głównej

Womb tube - filmik z testem ciążowym w roli głównej

Dzieci.pl 2015-01-28 16:04 8 opinii

Impreza ujawniająca płeć dziecka, baby shower, czyli świętowanie zbliżających się narodzin, a do tego TTC - przyjęcie na cześć rozpoczęcia starań. Jak jeszcze można celebrować ciążę? Nagrywając własną reakcję na wynik ciążowego testu!

Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry

Dzieci.pl 2015-01-28 14:01 0 opinii

Pękająca, stale wysuszona skóra, swędzące zmiany, prowadzące nawet do powstawania ran - to obraz, który musi przerażać. Dla sporej grupy dzieci to jednak dolegliwości, z którymi muszą się zmagać każdego dnia. To rzeczywistość dziecka cierpiącego na atopowe zapalenie skóry. Rodzice maluchów z AZS zadają sobie jedno pytanie - czy problemy ich dzieci można wyleczyć? Zapytaliśmy o to specjalistę dermatologa, Tomasza Iwanowskiego z Kliniki Invicta w Gdańsku.

Dysleksja - naucz się rozpoznawać objawy

Dysleksja - naucz się rozpoznawać objawy

Dzieci.pl 2015-01-28 12:47 0 opinii

Problemy z czytaniem i zapamiętywaniem informacji, a może robienie błędów ortograficznych, pismo trudne do odczytania lub ogromny kłopot z opanowaniem tabliczki mnożenia? Zauważyliście, że dziecko zmaga się z tego typu trudnościami? Skorzystajcie z pomocy specjalisty, który oceni czy symptomy wskazują na dysleksję i podejmie odpowiednie kroki.

Niemowlę na uczelni

Niemowlę na uczelni

Dzieci.pl 2015-01-27 10:55 212 opinii

Zgodnie z zapowiedziami rząd przeznaczy pieniądze na utworzenie żłobków i przedszkoli przy uczelniach wyższych. Czy to dobry sposób na poprawienie współczynnika przyrostu naturalnego?