dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
Na bieżąco: więcej

poradnia dla rodziców

porady ekspertów

Bio-Oil, czyli sekret milionów kobiet na całym świecie

Bio-Oil, czyli sekret milionów kobiet na całym świecie

Materiał prasowy 2015-11-05 12:07 2 opinii

Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry w przypadku rozstępów, blizn, nierównomiernego kolorytu skóry, skóry starzejącej się i skóry odwodnionej. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio Oil zdobył 238 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 20 krajach zajmuje 1. miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów

Wysoki poziom cholesterolu może być dziedziczny!

Wysoki poziom cholesterolu może być dziedziczny!

Materiał prasowy 2015-11-19 08:58 0 opinii

Hipercholesterolemia dziedziczna to idealny przykład na to, że wysoki poziom złego cholesterolu LDL nie zawsze jest wynikiem permanentnego braku ruchu i niewłaściwej diety. Schorzenie to jest związane z mutacjami genetycznymi, przez co wysoki cholesterol LDL może być wykryty również u dzieci.

Bebiko PRO+ 2 – przełomowa formuła dla małych brzuszków

Bebiko PRO+  2 – przełomowa formuła dla małych brzuszków

Materiał prasowy 2015-11-27 14:40 0 opinii

Układ pokarmowy maluszka jest delikatny i ma wyjątkowe potrzeby, dlatego wymaga odpowiedniego żywienia, które będzie wspierać jego rozwój i właściwe funkcjonowanie. Bebiko PRO+ 2 z przełomową formułą Nutriflor PRO+, która zawiera w sobie m.in. unikalny proces fermentacji mlekowej LACTOFIDUS, to nowy produkt, opracowany z myślą właśnie o delikatnych i dojrzewających brzuszkach najmłodszych. Bebiko PRO+ 2 to pierwsze i jedyne na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane. Dla trochę większych brzuszków juniorów po 1. roku życia marka oferuje nowe Bebiko PRO+ 3, które zawiera 30% więcej błonnika niż średnia zawartość tego składnika w innych mlekach modyfikowanych po 1. roku życia.

Produkty Tiny Love - idealny prezent dla dziecka

Produkty Tiny Love - idealny prezent dla dziecka

Materiał prasowy 2015-11-25 12:20 0 opinii

Zobacz, jakie produkty marki Tiny Love będą idealne dla noworodka i niemowlęcia.