www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

Zuzanna Brandys-Sadomska
Z wykształcenia i zamiłowania pedagog oraz animator kulturowy. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi zajęcia ogólnorozwojowe i edukacyjne dla dzieci oraz warsztaty dla rodziców. Autorka artykułów dotyczących wychowania dzieci. Praca z dziećmi jest jej pasją i jednocześnie fascynującą przygodą, w której codziennie odkrywa coś nowego. W wolnych chwilach czyta książki oraz zajmuje się tworzeniem biżuterii i zabawek dla dzieci. Prywatnie jest mamą Melanii.
materiały tego eksperta

Córka histeryzuje, gdy mama znika

Córka histeryzuje, gdy mama znika

Dzieci.pl 2015-07-27 13:32 4 opinii

Moja Oliwia ma teraz 14 miesięcy i odkąd zrobiła się mobilna, staje się powoli "zbuntowanym terrorystą". Ostatnio zaczęła wpadać w częste, poważne histerie z byle powodu.

Synek jest rannym ptaszkiem

Synek jest rannym ptaszkiem

Dzieci.pl 2015-07-13 13:28 2 opinii

Mój synek ma 10 miesięcy i niestety jest typem skowronka, wstaje o 5.00, idąc spać o 20.30. Stąd moje pytanie, jak go przestawić na późniejsze chodzenie spać?

Trzyletnia siostrzenica nie mówi

Trzyletnia siostrzenica nie mówi

Dzieci.pl 2015-06-23 13:28 6 opinii

Córeczka mojej siostry 1 kwietnia skończyła 3 lata i bardzo mało mówi. Wymawia pojedyncze słowa, a w momencie gdy chce coś powiedzieć pełnym zdaniem, to w ogóle nie da się jej zrozumieć. Coś krzyczy po swojemu.

napisz do tego eksperta