www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

Hanna Olszewska
Dr n. med. Hanna Olszewska studia medyczne ukończyła w 1996 roku. Specjalizację pierwszego stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskała w roku 2000. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w roku 2002 pracą pt. "Ocena metod leczenia i uzyskanych wyników u chorych z nowotworami jajnika o granicznej złośliwości".
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W 2004 roku uzyskała tytuł specjalisty drugiego stopnia w położnictwie i ginekologii.
W 2005 roku dr Hanna Olszewska otrzymała z rąk Jolanty Kwaśniewskiej honorowy tytuł nadany przez czytelniczki miesięcznika "Twój Styl" - Lekarz Przyjacielem Kobiety.
W kwietniu 2014 zdała pomyślnie egzaminy specjalizacyjne z endokrynologii, uzyskując spacjalizację „Endokrynologia".
materiały tego eksperta

Kiedy najwcześniej można rozpoznać ciążę?

Kiedy najwcześniej można rozpoznać ciążę?

Dzieci.pl 2017-05-29 13:51 36 opinii

Kobiety, które planują ciążę i wyczekują jej z kalendarzem w ręku, zwykle zastanawiają się, kiedy najwcześniej będzie można ją wykryć. Odpowiadamy na nurtujące je pytania - jaki jest najlepszy moment na zrobienie testu ciążowego, który z nich jest najbardziej wiarygodny i kiedy zaplanować wizytę u ginekologa?

Częste oddawanie moczu w ciąży

Częste oddawanie moczu w ciąży

Dzieci.pl 2013-01-22 12:43 0 opinii

Czy występuje u każdej kobiety? Czy brak nasilenia częstotliwości oddawania moczu to niepokojący symptom?

Jak prawidłowo wyznaczyć termin porodu?

Jak prawidłowo wyznaczyć termin porodu?

Dzieci.pl 2013-01-22 12:22 0 opinii

Na jakiej podstawie oblicza się termin porodu? Dlaczego data rozwiązania wyliczona w oparciu o datę ostatniej miesiączki różni się od terminu wyznaczonego na podstawie pomiaru wielkości płodu?

napisz do tego eksperta