www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

Weronika Weremko-Oszuścik
Z dietetyką związana jest od czasów studenckich. Zainteresowania powiązała z pracą, dlatego też jej wykonywanie sprawia jej dużą satysfakcję. Obecnie jest właścicielem poradni dietetycznej Dieta4U działającej w Gdańsku i w Tczewie. Zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej poprzez wykłady i warsztaty dla firm, przedszkoli i szkół. W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, dopasowanie diety do jego przyzwyczajeń i stanu zdrowia. - Stara się wpływać na zmianę nawyków żywieniowych i uczyć nowego podejścia do zdrowego żywienia - mówi. Prywatnie mama dwóch dziewczynek, z którymi czas wolny spędza jeżdżąc konno lub na rowerze.
materiały tego eksperta

Co naprawdę znajduje się w produktach dla niemowląt?

Co naprawdę znajduje się w produktach dla niemowląt?

2015-06-22 10:39 41 opinii

Rodzice wybierając produkty przeznaczone dla niemowląt oczekują, że będą one wysokiej jakości, dopasowane składem do wieku dziecka, zgodne ze standardami żywienia obowiązującymi w Polsce. Mimo to firmy produkujące żywność dla niemowląt często kierują do sprzedaży wyroby nie do końca spełniające wytyczne Instytutu Matki i Dziecka oraz Instytutu Żywności i Żywienia. Dlatego rodzice powinni sprawdzać skład przed podaniem posiłku swojemu dziecku.

Nowe potrawy w posiłkach dziecka

Nowe potrawy w posiłkach dziecka

Dzieci.pl 2015-06-19 14:27 0 opinii

Masz wrażenie, że twoje dziecko ciągle je to samo? Martwisz się, że jego dieta nie dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników? Można to zmienić - poniżej znajdziesz kilka porad, jak to zrobić.

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Dzieci.pl 2015-05-22 13:59 0 opinii

Jedzenie na przyjęciu urodzinowym jest tak samo ważne jak dobrze zorganizowana zabawa. Co podać, aby nie było za słodko, za to zdrowo i bezpiecznie?

napisz do tego eksperta