dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

uczucia i seks

Jak opanować złość w 7 krokach

Jak opanować złość w 7 krokach

2014-09-18 11:18 2 opinii

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie znasz też to uczucie: jakaś rzecz wytrąca cię z równowagi, twoje myśli zaczynają się gotować i za chwilę kipią złością. Albo inaczej: jesteś w trakcie ważnego zajęcia, a twoje dziecko zaczyna ci przeszkadzać. Swoim zachowaniem napina wyjątkowo czułą strunę, tak długo, aż w końcu ona pęka i trach! Gniew uchodzi z ciebie z hukiem.

porady ekspertów

6 sposobów, jak dodać romantyzmu do relacji rodziców

6 sposobów, jak dodać romantyzmu do relacji rodziców

2014-05-08 10:54 1 opinii

Intensywny tryb życia wielu rodziców, często odbija się na ich relacjach. Multum obowiązków i opieka nad dziećmi sprawiają, że znika romantyzm znany jeszcze z okresu zakochania lub czasu "przed dziećmi". Aby podkręcić atmosferę w związku, już teraz zobacz 6 prostych sposobów.

Czy narodziny dziecka mogą poprawić życie intymne?

Czy narodziny dziecka mogą poprawić życie intymne?

2014-04-29 12:10 255 opinii

Choć jest to teza, w którą trudno uwierzyć, świeżo upieczeni rodzice mają szanse na bardziej udane życie seksualne niż bezdzietne pary. Niemowlę, zamiast utrudniać dorosłym intymny kontakt, może wręcz przyczynić się do tego, że ulegnie on znacznej poprawie, zarówno jeśli chodzi o jakość jak i częstotliwość. Dzięki narodzinom nowego członka rodziny, dla wielu rodziców seks staje się bogatszym, głębszym i jeszcze bardziej namiętnym doświadczeniem. Oto sześć argumentów za tym, że dziecko - zamiast zrujnować wasze życie erotyczne - tylko je poprawi.

Wczesne rodzicielstwo jest nieodpowiedzialne?

Wczesne rodzicielstwo jest nieodpowiedzialne?

2014-04-02 13:27 127 opinii

Nikt im nie wierzy, gdy mówią, że po prostu wcześnie zdecydowali się na dziecko, bo się kochają i chcieli założyć rodzinę. Wszyscy myślą: wpadka. To tylko jeden z funkcjonujących na temat młodych rodziców mitów. Przypisuje im się również brak odpowiedzialności albo wmawia, że stracili najpiękniejszy okres, który zamiast na pieluchy, mogli wykorzystać zupełnie inaczej. Przedstawiamy najpopularniejsze nieprawdziwe przekonania dotyczące młodych ludzi, którym przed lub tuż po dwudziestce urodziło się dziecko.

Moja mama chce być babcią!

Moja mama chce być babcią!

Dzieci.pl 2014-03-25 13:36 1 opinii

Dlaczego ludzie zaraz po ślubie nie mają dzieci? Przyczyn może być wiele. Starają się, ale się nie udaje. Wciąż nie wiedzą, czy ich naprawdę chcą. Jak powstrzymać naciski ze strony rodziców, którzy marzą o tym, by zostać dziadkami.

Czy dziecko może uratować związek?

Czy dziecko może uratować związek?

Dzieci.pl 2014-02-27 09:57 47 opinii

Pary, które mają dzieci, statystycznie pozostają w związku dłużej niż bezdzietni, co nie znaczy, że żyją szczęśliwie, zwłaszcza w pierwszych latach po pojawieniu się malucha na świecie.

Pieniądze pozbawiają radości z rodzicielstwa

Pieniądze pozbawiają radości z rodzicielstwa

PAP 2014-02-19 16:10 35 opinii

Wysoki status materialny, a nawet samo myślenie o pieniądzach powoduje, że rodzice czerpią mniej satysfakcji z opieki nad dzieckiem – zawiadamia „Journal of Experimental Social Psychology”.

Jak to jest nie mieć dzieci?

Jak to jest nie mieć dzieci?

Dzieci.pl 2014-02-13 16:10 1065 opinii

Jak było kiedyś? Kobieta i mężczyzna równało się małżeństwo. Małżeństwo równało się dzieci. Normalne, naturalne, pożądane. Czy wiele się zmieniło? Wydaje się, że zupełnie nic.

1 2 3 4 5 ...12