dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

uczucia i seks

Jak często rodzice uprawiają seks?

Jak często rodzice uprawiają seks?

Dzieci.pl 2015-05-07 13:07 93 opinii

Życie intymne po urodzeniu się dziecka przechodzi w całkiem nową fazę. Niestety najczęściej oznacza ona znaczne ograniczenia i problemy na tle seksualnym.

porady ekspertów

Rodzice kontra bezdzietni. Kto ma lepiej?

Rodzice kontra bezdzietni. Kto ma lepiej?

2014-09-15 14:43 513 opinii

Czasami wydaje się, że rodzice i ludzie bezdzietni to dwa różne gatunki. Ci pierwsi mniej sypiają, rzadziej ćwiczą, prawie nie mają czasu na hobby i inne rozrywki, za to szybciej przybierają na wadze i częściej się denerwują. Drudzy podróżują, wychodzą z domu albo leniuchują, kiedy przyjdzie im na to ochota, robią większą karierę. Tak głosi obiegowa opinia, ale czy to rzeczywiście prawda? Postanowiliśmy spojrzeć w statystyki i sprawdzić.

Ojcowie odsuwają się, matki osaczają

Ojcowie odsuwają się, matki osaczają

PAP 2014-08-08 12:02 266 opinii

Nieszczęśliwi w rodzinie ojcowie oddalają się od swych pociech, nieszczęśliwe matki osaczają je. Takie są skutki wychowywania dzieci w nieudanych związkach.

"Babymoon" - ostatni taki urlop

"Babymoon" - ostatni taki urlop

2014-07-30 13:29 126 opinii

"Honeymoon", czyli podróż poślubna to dla wielu osób obowiązkowy punkt do odhaczenia w małżeńskim kalendarzu. Czy taką samą tradycją stanie się "babymoon"? Dla niezorientowanych "babymoon" to podróż przed narodzinami dziecka. Pomysł jest odpowiedzią na potrzeby par, które chcą nacieszyć się ostatnimi chwilami tylko we dwoje.

Czy brak miłości w dzieciństwie można nadrobić?

Czy brak miłości w dzieciństwie można nadrobić?

Dzieci.pl 2014-07-29 14:02 23 opinii

Niektórzy ludzie wciąż popełniają w związkach te same błędy – często w ogóle nie zdając sobie z tego sprawy. Efektem jest nieszczęśliwy finał każdej miłości, a oni wciąż zadają sobie pytanie: co robię źle? Odpowiedzi może udzielić teoria przywiązania, stworzona przez brytyjskiego psychoanalityka Johna Bowlby'ego.

Czy można namawiać partnera na wazektomię? FORUM

Czy można namawiać partnera na wazektomię? FORUM

Dzieci.pl 2014-05-09 08:15 54 opinii

Współczesne pary, które chcą kontrolować kwestie związane z poczęcia potomka, mają szeroki wachlarz antykoncepcji. Najczęściej to panie po konsultacji z ginekologiem decydują się np. na przyjmowanie tabletek lub stosowanie krążków. Czy to oznacza, że mężczyźni wolą obarczyć tym zadaniem swoje partnerki?

6 sposobów, jak dodać romantyzmu do relacji rodziców

6 sposobów, jak dodać romantyzmu do relacji rodziców

2014-05-08 10:54 1 opinii

Intensywny tryb życia wielu rodziców, często odbija się na ich relacjach. Multum obowiązków i opieka nad dziećmi sprawiają, że znika romantyzm znany jeszcze z okresu zakochania lub czasu "przed dziećmi". Aby podkręcić atmosferę w związku, już teraz zobacz 6 prostych sposobów.

Czy narodziny dziecka mogą poprawić życie intymne?

Czy narodziny dziecka mogą poprawić życie intymne?

2014-04-29 12:10 255 opinii

Choć jest to teza, w którą trudno uwierzyć, świeżo upieczeni rodzice mają szanse na bardziej udane życie seksualne niż bezdzietne pary. Niemowlę, zamiast utrudniać dorosłym intymny kontakt, może wręcz przyczynić się do tego, że ulegnie on znacznej poprawie, zarówno jeśli chodzi o jakość jak i częstotliwość. Dzięki narodzinom nowego członka rodziny, dla wielu rodziców seks staje się bogatszym, głębszym i jeszcze bardziej namiętnym doświadczeniem. Oto sześć argumentów za tym, że dziecko - zamiast zrujnować wasze życie erotyczne - tylko je poprawi.

1 2 3 4 5 ...13