www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

uczucia i seks

Karmienie piersią a seks

Karmienie piersią a seks

Dzieci.pl 2015-07-13 14:23 2 opinii

Pierwsze tygodnie, a nawet miesiące macierzyństwa to zadanie tak wymagające, że o seksie zwykle nie chce się nawet myśleć. Bo nie ma siły i czasu. Ale nadchodzi taki moment, że świeżo upieczeni rodzice zaczynają panować nad sytuacją i ochota na igraszki łóżkowe powraca, przynajmniej z jednej strony…

porady ekspertów

Partnerstwo nie zawsze się sprawdza

Partnerstwo nie zawsze się sprawdza

Dzieci.pl 2015-02-09 12:14 150 opinii

Równouprawnienie, partnerstwo? Dla niektórych to idealny model związku, ale jak się okazuje, wcale nie jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie rodzinnego szczęścia i… gromadki dzieci.

Jak zmienia się życie młodych rodziców?

Jak zmienia się życie młodych rodziców?

Informacja prasowa 2014-09-24 14:01 3 opinii

Twój mężczyzna żyje chwilą, spędza dużo czasu ze znajomymi i lubi ryzykowne zachowania? Mamy dobrą wiadomość - gdy zostanie ojcem, to się zmieni.

Jak opanować złość w 7 krokach

Jak opanować złość w 7 krokach

2014-09-18 11:18 4 opinii

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie znasz też to uczucie: jakaś rzecz wytrąca cię z równowagi, twoje myśli zaczynają się gotować i za chwilę kipią złością. Albo inaczej: jesteś w trakcie ważnego zajęcia, a twoje dziecko zaczyna ci przeszkadzać. Swoim zachowaniem napina wyjątkowo czułą strunę, tak długo, aż w końcu ona pęka i trach! Gniew uchodzi z ciebie z hukiem.

Jak rozpoznać, czy twoja rodzina jest toksyczna?

Jak rozpoznać, czy twoja rodzina jest toksyczna?

2014-09-16 10:32 134 opinii

Przemoc fizyczna stosowana przez rodziców zazwyczaj jest widoczna i łatwo ją nazwać. Nadużycie emocjonalne i przemoc psychiczna to sprawa trudniejsza do określenia. Opiekunowie często działają w białych rękawiczkach, czasem w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, że postępują źle. Ich dzieci tym bardziej nie potrafią zidentyfikować krzywdy, która ich dotyka. Im bardziej problem jest ukrywany, tym większe szkody dla psychiki. Oto sygnały, które mogą zdradzić, że twoja rodzina jest toksyczna.

Rodzice kontra bezdzietni. Kto ma lepiej?

Rodzice kontra bezdzietni. Kto ma lepiej?

2014-09-15 14:43 539 opinii

Czasami wydaje się, że rodzice i ludzie bezdzietni to dwa różne gatunki. Ci pierwsi mniej sypiają, rzadziej ćwiczą, prawie nie mają czasu na hobby i inne rozrywki, za to szybciej przybierają na wadze i częściej się denerwują. Drudzy podróżują, wychodzą z domu albo leniuchują, kiedy przyjdzie im na to ochota, robią większą karierę. Tak głosi obiegowa opinia, ale czy to rzeczywiście prawda? Postanowiliśmy spojrzeć w statystyki i sprawdzić.

Ojcowie odsuwają się, matki osaczają

Ojcowie odsuwają się, matki osaczają

PAP 2014-08-08 12:02 268 opinii

Nieszczęśliwi w rodzinie ojcowie oddalają się od swych pociech, nieszczęśliwe matki osaczają je. Takie są skutki wychowywania dzieci w nieudanych związkach.

"Babymoon" - ostatni taki urlop

"Babymoon" - ostatni taki urlop

2014-07-30 13:29 126 opinii

"Honeymoon", czyli podróż poślubna to dla wielu osób obowiązkowy punkt do odhaczenia w małżeńskim kalendarzu. Czy taką samą tradycją stanie się "babymoon"? Dla niezorientowanych "babymoon" to podróż przed narodzinami dziecka. Pomysł jest odpowiedzią na potrzeby par, które chcą nacieszyć się ostatnimi chwilami tylko we dwoje.

1 2 3 4 5 ...13