www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

noworodek i niemowlę

Nagła śmierć łóżeczkowa - co ją powoduje i jak jej uniknąć?

testDNA 2017-06-27 13:55 1 opinii

Nagła śmierć łóżeczkowa (inaczej zespół nagłego zgonu niemowląt) jest tym, czego obawiają się chyba wszyscy młodzi rodzice. Co w niej takiego strasznego? Wyobraźmy sobie sytuację, że dziecko, które na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie zdrowe, zasypia i już się nie budzi. Nagle, bez wyraźnej przyczyny, po prostu przestaje oddychać i umiera…

porady ekspertów

Bebiko Junior 4 NutriFlor+

Bebiko Junior 4 NutriFlor+

Materiał prasowy 2016-03-11 09:02 0 opinii

Bebiko Junior 4 NutriFlor+ to mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 2. roku życia, stworzone od serca dla brzuszka. To właśnie w brzuszku dziecka zachodzą tak ważne procesy jak proces trawienia oraz proces wchłaniania składników, które wspierają zdrowy rozwój dziecka. Mleko Bebiko Junior 4 NutriFlor+ dba o brzuszek Twojego dziecka.

Włos owinięty wokół palca dziecka doprowadził do groźnej infekcji

Włos owinięty wokół palca dziecka doprowadził do groźnej infekcji

Dzieci.pl 2016-02-03 10:27 2 opinii

Udostępnione na jednym z portali internetowych zdjęcie stopy pięciomiesięcznej Molly wywołało wśród rodziców ogromne poruszenie. Ojciec dziewczynki, Scott Walker, który zamieścił fotografię, apeluje do wszystkich opiekunów noworodków o czujność. Niewinne niedopatrzenie może mieć fatalne skutki.

Dziś o 18:00 zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka #dziejesienazywo – Zdrowie

WP 2016-02-02 14:18 1 opinii

W dzisiejszym odcinku #dziejesienazywo prowadząca Karina Kunkiewicz rozmawiać będzie z naszymi gośćmi, Agnieszką Skurą, koordynatorem PCK, na temat pierwszej pomocy. Jak pomóc dziecku w przypadku zakrztuszenia, złamania czy podtopienia?

Balbinek na ratunek atopikom

Balbinek na ratunek atopikom

Materiał prasowy 2016-01-25 20:39 3 opinii

Skóra swędzi, łuszczy się, sprawia, że malec jest niespokojny i bez przerwy ma potrzebę drapania się? Sucha skóra, ze skłonnością do atopii to zmora coraz większej ilości noworodków i niestety odsetek dzieci chorych na atopię wciąż rośnie. Jak pomóc maleństwu by zminimalizować dyskomfort związany z tym schorzeniem?

Pieluszki Dada Premium Comfort Fit

Pieluszki Dada Premium Comfort Fit

Materiał prasowy 2015-12-09 08:22 0 opinii

Pieluszki Dada Premium Comfort Fit dołączyły do dotychczasowej gamy pieluszek Dada Premium Extra Soft, cieszącej się dużym zaufaniem wśród polskich rodziców dzięki wysokiej jakości i skuteczności.

Zanim zacznie się poród, dowiedz się jak najwięcej o szczepieniach

Zanim zacznie się poród, dowiedz się jak najwięcej o szczepieniach

Dzieci.pl 2015-12-08 18:24 3 opinii

Pakując torbę do szpitala warto obok pieluszek, śpioszków i chusteczek, spakować również wiedzę na temat szczepień ochronnych. Będzie potrzebna już w pierwszej dobie życia maluszka, szczególnie tego, który przyjdzie na świat przed spodziewanym terminem.

Bebiko PRO+ 2 – przełomowa formuła dla małych brzuszków

Bebiko PRO+  2 – przełomowa formuła dla małych brzuszków

Materiał prasowy 2015-11-27 14:40 0 opinii

Układ pokarmowy maluszka jest delikatny i ma wyjątkowe potrzeby, dlatego wymaga odpowiedniego żywienia, które będzie wspierać jego rozwój i właściwe funkcjonowanie. Bebiko PRO+ 2 z przełomową formułą Nutriflor PRO+, która zawiera w sobie m.in. unikalny proces fermentacji mlekowej LACTOFIDUS, to nowy produkt, opracowany z myślą właśnie o delikatnych i dojrzewających brzuszkach najmłodszych. Bebiko PRO+ 2 to pierwsze i jedyne na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane. Dla trochę większych brzuszków juniorów po 1. roku życia marka oferuje nowe Bebiko PRO+ 3, które zawiera 30% więcej błonnika niż średnia zawartość tego składnika w innych mlekach modyfikowanych po 1. roku życia.

1 2 3 4 5 ...30