www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

inspiracje i pomysły

Sztuka zdrowego snu

Sztuka zdrowego snu

Materiał prasowy 2017-05-05 12:42 0 opinii

W maju odbędą się kolejne warsztaty Raz, dwa, trzy... Maluch śpi. O roli snu w rozwoju dziecka skierowane dla rodziców i położnych. Bezpłatne szkolenia są częścią ogólnopolskiej akcji społecznej, która ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu pielęgnacji i dbałości o zdrowy sen dzieci. Do współpracy zaproszono fizjoterapeutę Pawła Zawitkowskiego, psycholożkę Martę Żysko-Pałubę i ekspertkę marki Agnieszkę Machnio. Kolejne spotkania z cyklu odbędą się 10 maja w Katowicach i 17 maja w Krakowie.

więcej pomysłów

Co w prezencie dla malca?

Co w prezencie dla malca?

Materiał prasowy 2016-11-17 21:18 0 opinii

Wybierasz się w odwiedziny lub na urodziny do znajomych czy rodziny z małym dzieckiem i zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Pomyśl o praktycznej zabawce, takiej jak Ubranko-otulanko zaprojektowane przez Anię Dereszowską.

Podaruj świąteczny prezent potrzebującym dzieciom – akcja charytatywna Fisher-Price®

Podaruj świąteczny prezent potrzebującym dzieciom – akcja charytatywna Fisher-Price®

Materiał prasowy 2016-11-14 20:43 0 opinii

W te święta masz okazję nie tylko uszczęśliwić swoje dziecko, ale również podarować możliwość zabawy potrzebującym rodzinom na całym świecie. W dniach 2–31 listopada za każdym razem, gdy kupisz zabawkę marki Fisher-Price® sprawisz, że firma przekaże drugą zabawkę na cele charytatywne. Dzięki tej wyjątkowej akcji w samej Europie aż 140 tysięcy zabawek trafi w ręce najbardziej potrzebujących dzieci.

The Beatles i "Żółta łódź podwodna" w wersji LEGO!

The Beatles i "Żółta łódź podwodna" w wersji LEGO!

Materiał prasowy 2016-10-31 15:42 0 opinii

W listopadzie fani klocków LEGO® i zespołu The Beatles będą mogli odbyć surrealistyczną podróż żółtą łodzią podwodną w wersji LEGO. Na rynku pojawi się model LEGO® Ideas „Yellow Submarine” inspirowany słynną piosenką zespołu The Beatles i muzycznym, animowanym filmem fantasy z 1968 roku pod tym samym tytułem. W zestawie znajdą się także minifigurki legendarnych muzyków: Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starra oraz Jeremy’ego Hillary’ego Booba - głównego bohatera filmu.

Ty też zostań detektywem!

Ty też zostań detektywem!

Materiał prasowy 2016-10-19 15:30 0 opinii

Wygraj bilety do kina na film Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra, książki z serii o młodych detektywach i inne nagrody.

Monster High prezentuje lalkę Lady Gagi i wraz z Fundacją Born This Way inspiruje do życzliwości

Monster High prezentuje lalkę Lady Gagi i wraz z Fundacją Born This Way inspiruje do życzliwości

Materiał prasowy 2016-10-14 09:14 1 opinii

Z okazji premiery filmu „Witamy w Monster High” Zomby Gaga dołącza do Monster High jako symbol życzliwości, odwagi i akceptacji.

„Na Giewont się patrzy”

„Na Giewont się patrzy”

Materiał prasowy 2016-10-07 09:28 0 opinii

W miejscu wyjątkowym, gdzie jest wspaniały widok na Giewont, tradycje są niezmiernie silne, a klimat nigdy nie rozpieszczał swoich mieszkańców, najstarsi górale otworzyli przed autorkami swoje domy i serca. Opowiedzieli o swoim dzieciństwie i życiu codziennym. Wspominali czytanie przy świetle lampy naftowej, dom składający się z białej i czarnej izby, darcie pierza, a także tragiczne dzieje wojenne.

Przegląd zabawek dla dzieci do 12 miesięcy

Przegląd zabawek dla dzieci do 12 miesięcy

Dzieci.pl 2016-10-05 11:23 1 opinii

Jak rozpoznać dobrą zabawkę dla najmłodszych dzieci? Istotnych jest kilka cech, z których najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowania. Warto, aby były to zabawki lub gry edukacyjne, które są jednocześnie atrakcyjne wizualnie.

1 2 3 4 5 ...29