www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

inspiracje i pomysły

Nauka języka angielskiego przez granie

dzieci.pl 2014-01-13 14:32 2 opinii

Lingo Games to darmowa aplikacja na smartfony i tablety do nauki języka angielskiego. Przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Aplikacja jest zbiorem gier edukacyjnych, dzięki którym nauka języków obcych będzie prosta i przyjemna

Nauka języka angielskiego przez granie

Lingo Games to jedna z niewielu aplikacji edukacyjnych, które można pobierać całkowicie darmowo. Podstawowym założeniem materiału zawartego w aplikacji jest uczenie przez zabawę. Dzieciaki często narzekają, że tradycyjna forma nauki słownictwa angielskiego jest nudna i monotonna, przez co tracą motywację do codziennej i systematycznej pracy.

Aplikacja zawiera 8 gier zręcznościowych, dzięki którym - jak zapewniają twórcy - dzieciaki są w stanie przyswajać nawet 900 słów miesięcznie. A żeby przyswajały je w prawidłowym brzmieniu - wyrazy czytane są przez profesjonalnych lektorów - native speakerów z Wielkiej Brytanii. CO ważne - gry działają w trybie offline, dzięki czemu dzieci nie będą się bały, że ta nauka "obciąży" za mocno konto ich telefonu.
Aplikacja Lingo Games jest dostępna w sklepie Google play.

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
0
~Marta 2017-03-29 (20:14) 5 miesięcy 25 dni 16 godzin i 9 minut temu

Z jednej strony to bardzo fajny sposób na naukę języka, ale ja jednak postanowiłam wysłać synka do empik school, bo ma 5 lat i i tak dużo czasu spędza klikając w ten tablet, więc niech chociaż ma trochę kontaktu z innymi dzieciakami, a nie tylko z wirtualnym światem ;)

odpowiedz

0
0
~Malaga 2015-09-02 (16:32) 2 lata 21 dni 19 godzin i 51 minut temu

Musze spróbować :) Mój mały teraz próbuje ze mną uczyć się metodą Emila Krebsa, którą mam wgraną w telefonie, więc widzę że ciągnie go do nauki języka. Szczególnie przez telefon. Warto spróbować w takim razie :)

odpowiedz