www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

inspiracje i pomysły

Nowa, zwariowana płyta z piosenkami dla dzieci

Materiał prasowy 2016-03-01 16:10 2 opinii

Jeśli wasze dzieci lubią śpiewać albo po prostu szukacie fajnej muzyki do puszczani w samochodzie, polecamy wam nową płytę z piosenkami dla najmłodszych. Siostry Wajs & Stonoga to dynamiczne, przebojowe show dla dzieci. Duże zainteresowanie wzbudza również wśród rodziców, którzy chcą podarować swoim pociechom pozytywną energię, mnóstwo uśmiechu i muzycznej zabawy.

Nowa, zwariowana płyta z piosenkami dla dzieci

Siostry Wajs & Stonoga to piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z siostrami zanucić wesołe melodie, zatańczyć w rytm kubańskiej muzyki, pobawić się przy afrykańskich dźwiękach, rozwiązać słowne zagadki i zasnąć ukołysani śpiewem syreny. Dwie szalone siostry – Agnieszka i Patrycja zabiorą dzieciaki do świata kolorowej, roztańczonej i rozśpiewanej Stonogi, która za pomocą wesołych piosenek opowie dzieciom rozmaite zabawne historie.

Duet tworzą pochodzące ze Śląska: Agnieszka Wajs - aktorka teatralna i musicalowa, wokalistka, która koncertuje z zespołem Czerwono-Czarni, wykonując utwory z repertuaru Karin Stanek oraz Patrycja Wajs - muzyk, wokalistka, absolwentka edukacji muzycznej na Uniwersytecie Śląskim. To solidne wokalne przygotowanie artystek sprawia, że piosenki wpadają w ucho, nie są kolejną "jazgotliwą" propozycją dla dzieci, tylko zestawem dobrej muzyki z fajnymi, ciekawymi, a zarazem prostymi tekstami

Płyta zawiera bonus w formie wersji instrumentalnej utworu pt. „Kolorowa stonoga”, który dzieciaki będą mogły same zaśpiewać. Do płyty dołączona jest książeczka, która obejmuje wszystkie teksty piosenek.

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Federico 2017-07-05 (14:17) 4 miesiące 19 dni 7 godzin i 23 minuty temu

Fakt, płyta jest niezła :) Ale ja ostatnio też trafiłam na świetną płytę Piosenki Kotki Penelopki :D Można ją dorwać w Empiku :)

odpowiedz

0
0
~zosia` 2016-03-05 (10:13) 1 rok 8 miesięcy 19 dni 11 godzin i 27 minut temu

Super piosenki, moje maluchy uwielbiaja stonogę !

odpowiedz