www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

imprezy rodzinne

Weź udział lub kibicuj w konkursie Cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017!

Materiał prasowy 2017-10-04 11:19 0 opinii

Wraz z trzecią edycją T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 przychodzi szansa wzięcia udziału w jednym z najciekawszych konkursów cosplay!

Weź udział lub kibicuj w konkursie Cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017!

Z przyjemnością informujemy, iż w tym roku już po raz trzeci w trakcie imprezy odbędzie się konkurs cosplay, pod patronatem marek PlayStation oraz Good Loot. Na cosplayerów, którzy przygotują najlepsze stroje czeka prestiżowa nagroda główna - Grand Prix w wysokości 2500 zł! Oprócz tego, jury konkursu wyłoni również stroje, które otrzymają wyróżnienia. Pula nagród wyróżnień wynosi łącznie 1500 zł. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe – tradycyjnie ubrania i gadżety od Good Loot oraz konsola PlayStation 4 Pro i 2 kontrolery Dual Shock 4 od PlayStation.

W tym roku w jury zasiądą: cosplayer Michał Gwiazda z Crafts of Two, Tadeusz Zieliński oraz Kinga Kujawska jako reprezentantka firmy PlayStation Polska. Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 15.00 na scenie głównej w hali numer 3. Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w tym konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, natomiast regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej.

Bilety na WGW dostępne są tutaj

Informacje o grupie CENEGA

Grupa Cenega jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii, Nintendo Switch na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way SA, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM, Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider, Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games. Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl

O Warsaw Games Week:

T-Mobile Warsaw Games Week to impreza, która z sukcesem połączyła środowiska graczy konsolowych i PC. Wystarczyły dwie edycje, aby WGW wyrobiło sobie dobrą markę i trafiło do kalendarza imprez, których nie można przegapić. Organizatorzy WGW postawili na jakość i atrakcyjność stref wystawowych, które poziomem aspirują do znanych z największych światowych targów, takich jak niemiecki gamescom czy amerykańskie E3. Wyróżnikiem WGW jest także rekordowa liczba najbardziej oczekiwanych gier, w które można zagrać nawet na kilka miesięcy przed ich oficjalną premierą. W ubiegłym roku T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 000 osób. Ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy, którzy rywalizowali w otwartych turniejach oraz jako pierwsi testowali przed premierą takie tytuły, jak Battlefield 1, Horizon Zero Dawn, Tekken 7 czy Watch Dogs 2.

W gronie patronów medialnych imprezy znalazły się: Eska, Eska TV, Grupa WP, Noizz, Business Insider Polska.

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!