www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

psychologia

Logo dostawcy

Zyskaj spokój i radość życia dzięki testowi DNA

testDNA 2017-07-25 13:13 0 opinii

Wynik testu na ojcostwo zawsze w jednoznaczny sposób określa pokrewieństwo między badanymi. Pewność, jaką dzięki temu zyskasz, zapewni Ci spokój ducha i harmonię, odmieniając Twoje życie. Pozwoli Ci pozbyć się niepotrzebnego stresu, zadbać o całą rodzinę i zbudować szczere relacje. Dlaczego jeszcze warto ustalić ojcostwo?

Wynik testu na ojcostwo zawsze w jednoznaczny sposób określa pokrewieństwo między badanymi. Pewność, jaką dzięki temu zyskasz, zapewni Ci spokój ducha i harmonię, odmieniając Twoje życie. Pozwoli Ci pozbyć się niepotrzebnego stresu, zadbać o całą rodzinę i zbudować szczere relacje. Dlaczego jeszcze warto ustalić ojcostwo?

Zyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa

Jeśli ciągle czujesz niepewność, która nie pozwala Ci cieszyć się życiem i niekorzystnie wpływa na każdy Twój dzień, możesz w prosty sposób pozbyć się tego uczucia. Test na ojcostwo zagwarantuje Ci pewność już na zawsze, dzięki której odzyskasz wewnętrzny spokój i harmonię, zaprowadzając w swoim życiu emocjonalny ład.

Zapewnisz sobie i bliskim również tak ważne poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli Wam z optymizmem patrzeć na wszystkie nowe dni, które przyniesie Wam przyszłość.

Przywrócisz w swoim życiu radość

Całkowita pewność, jaką zyskasz dzięki badaniu DNA, pozwoli Ci iść przez życie w dobrym nastroju i z uśmiechem na ustach. Odzyskasz więc radość, która przez niepewność była zaburzona, zapewniając sobie i bliskim dobre samopoczucie i po prostu szczęśliwe, pogodne życie. Wynik badania to również szansa na wyczekiwane chwile relaksu, o które tak ciężko w atmosferze niepewności i wątpliwości.

Zatroszczysz się o swoje zdrowie

przewlekły – niekorzystnie wpływa na cały Twój organizm. Pewność co do ojcostwa pozwoli Ci wyeliminować te niepotrzebne nerwy, odetchnąć i wreszcie uspokoić emocje. Pozbędziesz się również towarzyszącego Ci napięcia, które negatywnie działa na psychikę i ciało. Dzięki temu zatroszczysz się o zdrowie w każdym aspekcie, zapewniając sobie także spokojny sen.

Odzyskasz kontrolę nad swoim życiem

We wszystkich aspektach: emocjonalnym, prawnym i finansowym. Będziesz mieć więc możliwość zaplanowania swojej i dziecka przyszłości, patrząc na nią z nadzieją i pozytywnym nastawieniem.

Przywracając pełne panowanie nad swoim życiem, zadbasz także o dobre wychowanie i jak najlepszą opiekę dla swojego dziecka. Powrócą wiara w lepsze jutro i pogoda ducha, których przez ostatni czas tak bardzo Ci brakowało.

Zadbasz o harmonijny rozwój Twojego dziecka

Który jest możliwy jedynie w atmosferze całkowitej pewności co do własnej tożsamości. Poczucie przynależności to bowiem jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka, którą możesz zapewnić swojemu dziecku właśnie dzięki testowi DNA.

Pamiętaj, że już od okresu niemowlęcego kształtuje się jego struktura osobowości, dlatego tak ważne jest szybkie potwierdzenie ojcostwa. Zadbaj o prawidłowy rozwój psycho-społeczny i emocjonalny małego człowieka i zapewnij mu piękne i spokojne dzieciństwo!

Ochronisz dziecko przed niepotrzebnym stresem

Niepewność co do swojego pochodzenia i brak świadomości co do biologicznego ojcostwa może być dla dziecka naprawdę nieprzyjemnym przeżyciem, powodującym wysoki poziom lęku. Psychologowie są zgodni, że wtedy w świecie małego człowieka pojawiają się chaos, nerwy i stres, które mogą spowodować problemy również w przyszłości.

Gdy proces identyfikacji nie zachodzi prawidłowo, dziecko narażone jest na poważne kłopoty emocjonalne (w tym psychozy) – zarówno jeszcze w dzieciństwie, jak i w nastoletnim czy dorosłym życiu. Nie potrafi bowiem odpowiedzieć na pytanie "kim jestem?".

Staniesz się lepszym rodzicem

Pewność co do ojcostwa pozwala stać się lepszym rodzicem zarówno mamie, jak i tacie. Oboje potrzebujecie przecież potwierdzenia co do więzi między członkami Waszej rodziny. Dla mężczyzny to okazja do lepszego przygotowania się do roli prawdziwego taty i możliwość utożsamiania się z własnym dzieckiem. Pewny biologicznego ojcostwa tata zapewnia dziecku troskę i opiekę oraz nieograniczoną miłość.

Dla kobiety pewność co do ojcostwa jest natomiast szansą na stabilne i bezpieczne życie w atmosferze szacunku, co pozytywnie wpływa na wychowanie dziecka.

Zapewnisz rodzinie stabilizację

A tylko stabilna rodzina może wieść w pełni szczęśliwe, wspólne życie. Stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa i niczym niezmącone szczęście to szansa na radość każdego dnia – nawet w czasie codziennych, prostych czynności.

Po potwierdzeniu ojcostwa znikną rozterki, wątpliwości i wzajemne obwinianie się. Pojawią się natomiast wzajemne zrozumienie, szacunek i równowaga. W dobrym nastroju i całkowitej pewności Wasza rodzina będzie mogła przeżyć jeszcze wiele wspólnych chwil, które na pewno zapamiętacie na długo.

Stworzysz szczere i piękne relacje

Które są podstawą szczęśliwego życia każdego człowieka. Pewność do co ojcostwa pomoże poprawić zarówno relacje między partnerami, jak i między rodzicami a dzieckiem. Mocne więzi rodzinne, które zapewni wynik testu DNA, umożliwią przeżycie radosnych dni – bez niepotrzebnego napięcia.

Być może wykonanie testu na ojcostwo stanie się wstępem do odbudowania uczucia między mamą i tatą, będąc podstawą do stworzenia pięknego związku na długie lata. Stwórz piękne i szczere relacje, budując rodzinę życzliwych sobie ludzi, którzy są ze sobą na dobre i na złe!

Polub dzieci.pl na Facebooku

Podziel się

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!