www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

na bieżąco

Warsztaty w ramach kampanii Po prostu Położna

mat. prasowy 2013-11-19 11:39 0 opinii

Nie musisz rodzić, by poznać swoja położną – pod takim hasłem ruszają warsztaty organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii Po prostu położna. Pierwsze spotkanie z udziałem Agnieszki Maciąg i Ewy Janiuk będzie miało miejsce 23 listopada w Opolu.

Warsztaty w ramach kampanii Po prostu Położna

Warsztaty skierowane są głównie do kobiet w ciąży oraz planujących ciążę. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy związane z opieką sprawowaną przez położną na każdym etapie życia kobiety, zwłaszcza w czasie ciąży i po porodzie. Uczestnicy warsztatów poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak przebiegają spotkania edukacyjne z położną, jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią.

Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk – ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem oraz Agnieszka Maciąg – znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który wygłosi krótki wykład na temat „Karmienie piersią a polska rzeczywistość”.

Początek warsztatów o godz. 12:00 (rejestracja uczestników od godz. 11:10) w Hotelu Mercure w Opolu (ul. Krakowska 57/59). Wstęp wolny. Na zarejestrowanych uczestników spotkania czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty. Zapisy na stronie www.poprostupolozna.pl.

Organizatorami kampanii są Fundacja Siostra Ania, NZOZ „Zdrowa Rodzina” oraz portal Siostra Ania. Podobne spotkania będą organizowane również w Warszawie, Wrocławiu Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdańsku.

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na oficjalnej stronie kampanii oraz na Facebooku.

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!