dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Najlepsze parki rozrywki dla dzieci

Najlepsze parki rozrywki dla dzieci

2014-08-25 16:04 0 opinii

W małopolskim Zatorze właśnie otwarto największy park rozrywki w Polsce, czyli Energylandię. To doskonała okazja, by przyjrzeć się również innym miejscom, w których dzieciaki (i nie tylko) rzucą się w wir beztroskiej zabawy. Zapinamy pasy i jazda! Oto kilka najlepszych parków rozrywki wybranych przez Travelist.pl.

więcej ciekawych miejsc

Ubezpieczenie na wakacje z dzieckiem

Ubezpieczenie na wakacje z dzieckiem

nota prasowa 2014-03-06 10:44 3 opinii

Wyjeżdżając na wypoczynek z dzieckiem, samodzielnie lub w formie zorganizowanej przez biuro turystyczne, trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Dziecko może zachorować w drodze albo na miejscu docelowym wyjazdu. Może ulec wypadkowi i potrzebować będziecie natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Ferie zimowe w Wieliczce

Ferie zimowe w Wieliczce

Informacja prasowa 2014-01-28 15:53 0 opinii

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6-12 lat do wspólnej zabawy w czasie ferii zimowych.

Zaszczep dziecko klimatem!

Zaszczep dziecko klimatem!

mat. prasowy 2014-01-27 16:43 0 opinii

Zima to z punktu widzenia naszego zdrowia najlepszy czas, aby wybrać się nad morze. Zimą stężenie jodu nad Bałtykiem jest najwyższe. Jod to mikroelement niezbędny w organizmie człowieka, zapewniający prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

Bałtów - dinozaury, oceanarium i zwierzyniec

Bałtów - dinozaury, oceanarium i zwierzyniec

Informacja prasowa 2014-01-12 15:11 1 opinii

Chcesz poznać świat prehistorycznych zwierząt? Stanąć oko w oko z morskim bestiami? Poczuć magiczny klimat baśni? A na koniec dać się porwać na szalony zjazd rollercoasterem? W takim razie koniecznie musisz odwiedzić największy w Polsce park rozrywki. Połączysz tam zabawę z edukacją.

Czy zabierać dzieci do muzeum?

Czy zabierać dzieci do muzeum?

Dzieci.pl 2014-01-09 12:14 0 opinii

- Za moich czasów chodziło się po muzeum w kapciach, po cichu, dwie i pół godziny z panem przewodnikiem - mówi w rozmowie „Kto się boi lekcji w muzeum” (na stronie MN w Krakowie) Marta Graczyńska, edukatorka pracująca w Sekcji Edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie. - Ale nie zniechęciło mnie to do muzeów jako takich, zwłaszcza tych za granicą. Ponieważ tam ekspozycja jest tak przygotowana, że sama wciąga, na zasadzie: spróbuj mnie, dotknij, przymierz.

Lodowisko na Stadionie Narodowym

Lodowisko na Stadionie Narodowym

mat. prom. 2014-01-07 11:34 0 opinii

Rusza Zimowy Narodowy – nowe oblicze Stadionu Narodowego. Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska dostępne codziennie, podziemny parking, wypożyczalnia łyżew, bilety rodzinne. Na rozgrzewkę proponujemy badminton i rolki.

Witamy w zimowym raju dla rodzin

Witamy w zimowym raju dla rodzin

Dzieci.pl 2013-11-25 13:09 0 opinii

Dzieciaki debiutują na stoku? Rodzice kochają ekstremalne wyczyny narciarskie? Tata jest fanem snowboardu, a mama i córka wolą sanki lub spa? Serfaus-Fiss-Ladis - trzy połączone alpejskie miejscowości w austriackim Tyrolu zaspokoją wymagania całej rodziny.