dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Najlepsze trasy rowerowe dla rodzin

Najlepsze trasy rowerowe dla rodzin

2014-09-11 15:16 2 opinii

Orzeźwiający podmuch na twarzy, niezapomniane widoki i dużo zdrowego ruchu - to zapewnia nam rower. "Dwa kółka" sprzyjają rodzinnemu wypoczynkowi nie tylko latem, ale także jesienią i wiosną. Trzeba tylko mieć trochę siły, dużo chęci i dobrą trasę.

więcej ciekawych miejsc

Klubik "Jestem rodzicem" w Warszawie

Klubik "Jestem rodzicem" w Warszawie

Informacja prasowa 2014-03-13 12:49 0 opinii

W każdy wtorek od 14:00 do 15:30 młode mamy i ojców zapraszamy wraz z dziećmi na bezpłatne spotkania odbywające się w ramach Klubiku Jestem rodzicem.

Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

Artykuł sponsorowany 2014-03-10 10:58 0 opinii

Ogólnopolska sieć kin Helios od marca tego roku rusza z nowym, wesołym projektem poświęconym najmłodszym widzom.

Ubezpieczenie na wakacje z dzieckiem

Ubezpieczenie na wakacje z dzieckiem

nota prasowa 2014-03-06 10:44 3 opinii

Wyjeżdżając na wypoczynek z dzieckiem, samodzielnie lub w formie zorganizowanej przez biuro turystyczne, trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Dziecko może zachorować w drodze albo na miejscu docelowym wyjazdu. Może ulec wypadkowi i potrzebować będziecie natychmiastowej pomocy lekarskiej.

Ferie zimowe w Wieliczce

Ferie zimowe w Wieliczce

Informacja prasowa 2014-01-28 15:53 0 opinii

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6-12 lat do wspólnej zabawy w czasie ferii zimowych.

Zaszczep dziecko klimatem!

Zaszczep dziecko klimatem!

mat. prasowy 2014-01-27 16:43 0 opinii

Zima to z punktu widzenia naszego zdrowia najlepszy czas, aby wybrać się nad morze. Zimą stężenie jodu nad Bałtykiem jest najwyższe. Jod to mikroelement niezbędny w organizmie człowieka, zapewniający prawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

Bałtów - dinozaury, oceanarium i zwierzyniec

Bałtów - dinozaury, oceanarium i zwierzyniec

Informacja prasowa 2014-01-12 15:11 1 opinii

Chcesz poznać świat prehistorycznych zwierząt? Stanąć oko w oko z morskim bestiami? Poczuć magiczny klimat baśni? A na koniec dać się porwać na szalony zjazd rollercoasterem? W takim razie koniecznie musisz odwiedzić największy w Polsce park rozrywki. Połączysz tam zabawę z edukacją.

Czy zabierać dzieci do muzeum?

Czy zabierać dzieci do muzeum?

Dzieci.pl 2014-01-09 12:14 0 opinii

- Za moich czasów chodziło się po muzeum w kapciach, po cichu, dwie i pół godziny z panem przewodnikiem - mówi w rozmowie „Kto się boi lekcji w muzeum” (na stronie MN w Krakowie) Marta Graczyńska, edukatorka pracująca w Sekcji Edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie. - Ale nie zniechęciło mnie to do muzeów jako takich, zwłaszcza tych za granicą. Ponieważ tam ekspozycja jest tak przygotowana, że sama wciąga, na zasadzie: spróbuj mnie, dotknij, przymierz.