dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Jak obudzić dziecięcą radość odkrywania Polski?

Jak obudzić dziecięcą radość odkrywania Polski?

notka PR 2015-02-20 14:56 0 opinii

Wspólne wyjazdy dzieci i rodziców będą udane, kiedy czas spędzany razem będzie obfitował w niecodzienne zdarzenia i nowo poznawane rejony. Dokąd warto się udać, by nie tylko najmłodsi poczuli dziecięcą radość na widok miejsc zapierających dech w piersiach? http://dzieci.pl/%E2%80%9Dhttp://delivery.way2traffic.com/campaign=7854/view/70784/count.gif?pc=825323&rd=TIMESTAMP

więcej ciekawych miejsc

Rodzinna wyprawa na weekend - Śląsk

Rodzinna wyprawa na weekend - Śląsk

2015-01-02 13:49 0 opinii

Polska potrafi zaskoczyć - jeśli tylko damy jej na to szansę. Wyjeżdżając z rodziną na wycieczkę, nie musimy wcale kupować biletów lotniczych ani wymieniać pieniędzy w kantorze. Piękne zakątki znajdują się nawet w tych obszarach naszego kraju, po których byśmy się tego nie spodziewali.

Rodzinna wyprawa na weekend. Półwysep Helski zimą

Rodzinna wyprawa na weekend. Półwysep Helski zimą

Dzieci.pl 2014-12-17 15:56 3 opinii

Zimą na Półwyspie Helskim nie uświadczymy tłumów wygrzewających się w słońcu i korzystających z lokalnych atrakcji turystów, co nie jest koniecznie złą rzeczą. Kiedy pogoda nie zachęca do plażowania, półwysep staje się doskonałym miejscem na rodzinną wycieczkę, w czasie której nie trzeba przedzierać się przez rzesze odwiedzających. Silny wiatr sprzyja uwalnianiu jodu, a odpowiednio ubranym maluchom niestraszne będą śniegi i deszcze. Czapki na głowy, pora na nadmorską przygodę!

Nie tylko stoki narciarskie. Co można pokazać dzieciom w górach?

Nie tylko stoki narciarskie. Co można pokazać dzieciom w górach?

Dzieci.pl 2014-12-11 14:49 2 opinii

Zimowe wyprawy w góry nie muszą ograniczać się do spędzania całego czasu na stokach narciarskich. Piękne widoki, malownicze szlaki i trasy narciarskie to nie wszystko. Często zdarza się nam zapominać, że najsłynniejsze kurorty w polskich górach kuszą również ciekawymi zabytkami, które warto pokazać dziecku przy okazji wyjazdu.

Zabierz dziecko do centrum nauki

Zabierz dziecko do centrum nauki

2014-12-04 16:18 1 opinii

Wycieczka nie musi oznaczać wielogodzinnych wędrówek po dżdżystym lesie, ze zmarzniętym, marudzącym i wlokącym się z tyłu dzieckiem. Jesienne i zimowe miesiące można spożytkować na rozbudzenie w swoim maluchu ciekawości świata, zabierając go do centrum nauki.

Przyjdź do fabryki czekolady w Mikołajki

Przyjdź do fabryki czekolady w Mikołajki

materiał prasowy 2014-11-28 14:20 0 opinii

Marzenia dzieci i dorosłych o wizycie w fabryce czekolady mogą spełnić się już podczas mikołajkowego weekendu. Fabryka Czekolady E.Wedel po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla wielbicieli słodkości i zaprasza wszystkich do odwiedzenia najbardziej czekoladowego miejsca w Polsce.

Rodzinna wyprawa na weekend. Termy na rozgrzewkę

Rodzinna wyprawa na weekend. Termy na rozgrzewkę

2014-11-28 13:21 3 opinii

Coraz większa popularność basenów termalnych nikogo nie dziwi, szczególnie w perspektywie zbliżających się chłodów. Polskie termy z łatwością rozgrzeją nawet największego zmarzlucha i nawet nadopiekuńcze mamy nie będą mogły narzekać, że dziecko na takim basenie się przeziębi.

Rodzinna wyprawa na weekend. Śladami bohaterów bajek

Rodzinna wyprawa na weekend. Śladami bohaterów bajek

2014-11-19 14:46 0 opinii

W Polsce nie brak magicznych zakątków i okazji do spotkania oko w oko z bohaterami ulubionych bajek. Podróż ich śladami to frajda dla każdego, niezależnie od wieku. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać swoich ulubionych postaci. Z pomocą klubu travelowego Travelist.pl wybraliśmy kilka ciekawych miejsc, które mogą stać się celem podróży samym w sobie, ale też które warto odwiedzić "po drodze".