www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Galeria Figur Stalowych

Galeria Figur Stalowych

Materiał prasowy 2017-08-07 11:28 0 opinii

W dniu 5 lipca br. Galeria Figur Stalowych zagościła w Sali Marmurowej – najbardziej prestiżowej sali wystawienniczej PKiN. Na powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych wystawiliśmy ponad 80 rzeźb stalowych, w tym dwanaście modeli samochodów. Wśród eksponatów znajdziemy m.in. figury inspirowane bohaterami bajek, komiksów i filmów, a także wykonane w skali 1:1 modele najbardziej spektakularnych aut świata.

więcej ciekawych miejsc

Wakacje z Muszkieterami – wspólny wyjazd blisko tysiąca dzieci z całej Polski

Wakacje z Muszkieterami – wspólny wyjazd blisko tysiąca dzieci z całej Polski

Materiał prasowy 2016-06-15 11:27 0 opinii

Niemal 1000 dzieci w wieku 8-12 lat z całej Polski wyjedzie tego lata na swoje pierwsze zorganizowane wakacje. Będzie to możliwe dzięki przedsiębiorcom z Intermarché i Bricomarché tworzącym Fundację Muszkieterów. Muszkieterowie zorganizowali cztery 10-dniowe turnusy: dwa nad morzem i dwa w górach. Akcja „Wakacje z Muszkieterami” to kolejna inicjatywa skierowana dla najmłodszych, ambitnych dzieci, pochodzących z rodzin niezamożnych oraz wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. Akcję wspiera polska florecistka, olimpijka Sylwia Gruchała. Patronat nad akcją objęła Agata Kornhauser-Duda, Pierwsza Dama Rzeczpospolitej.

Rozbudowana Klinika i nowy pokój “Z dumą wspieramy Mamy” w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

Rozbudowana Klinika i nowy pokój “Z dumą wspieramy Mamy” w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

Materiał prasowy 2016-06-14 14:47 0 opinii

Warszawa, 14.06.2016 r. – W jednym z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, rozpoczął się nowy etap rozwoju Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Po najnowszej modernizacji i rozbudowie, wykonanych dzięki Fundacji Polsat, w 2016 roku Klinika stała się największym tego typu ośrodkiem w Polsce. Dodatkowo na terenie Oddziału otwarty został bezpłatny pokój dla mam, stworzony w ramach wspólnego projektu firmy Procter & Gamble oraz Fundacji Polsat „Z dumą wspieramy Mamy”. Jego celem jest zapewnienie mamom domowych warunków podczas pobytu ich dzieci w szpitalu. W swoim nowym kształcie Klinika będzie mogła przyjąć rocznie do 3500 dzieci, zapewniając jednocześnie ich mamom warunki mieszkania, które pozwolą im w pełni koncentrować się na wspieraniu dzieci w procesie leczenia i powrotu do zdrowia.

TOP 5 hoteli idealnych dla rodziny

TOP 5 hoteli idealnych dla rodziny

Materiał prasowy 2016-04-27 15:07 0 opinii

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, wszystko wokół się zieleni. Jest to idealny moment na rodzinny wyjazd i wypoczynek na łonie natury. Takie okoliczności wymagają równie idealnej oprawy w postaci komfortowego miejsca noclegowego, bo, jak wiadomo, jakość odpoczynku po całodniowych atrakcjach wpływa na końcowy odbiór całego pobytu. Z klubem travelowym Travelist.pl rodzinne wyjazdy w najróżniejsze części naszego pięknego kraju zawsze są udane!

Gdzie najlepiej zamieszkać z dzieckiem w wielkim mieście?

Gdzie najlepiej zamieszkać z dzieckiem w wielkim mieście?

Materiał prasowy 2015-09-25 12:15 2 opinii

Centra wielkich miast, a szczególnie Warszawy, stopniowo przestają stwarzać dogodne warunki dla młodych rodzin z dziećmi. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór mieszkania w nowoczesnej dzielnicy z dala od miejskiego zgiełku.

Wygraj wycieczkę do parku rozrywki Belantis w Lipsku

Wygraj wycieczkę do parku rozrywki Belantis w Lipsku

Informacja prasowa 2015-06-09 10:25 0 opinii

Wygraj wycieczkę do Lipska – zoo i park rozrywki Belantis gwarantują zabawę dla całej rodziny.

Rodzinna wyprawa na weekend. Rowerem przez Polskę

Rodzinna wyprawa na weekend. Rowerem przez Polskę

2015-04-29 12:04 16 opinii

Choć majowy weekend nie zapowiada się upalnie, zachęcamy, żeby ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, zainaugurowali sezon rowerowy. Na kolejnych slajdach zaprezentujemy kilka odpowiednich dla rodzin z dziećmi tras w różnych regionach Polski.

Zabierz dziecko pod ziemię

Zabierz dziecko pod ziemię

2015-04-23 15:11 7 opinii

Trochę na przekór zmiennej pogodzie, która wodzi na za nos i nie pozwala zaplanować, czy spędzić czas na spacerach, czy w ciepłych pomieszczeniach, proponujemy dzisiaj wycieczkę pod ziemię.