www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Gdzie najlepiej zamieszkać z dzieckiem w wielkim mieście?

Materiał prasowy 2015-09-25 12:15 2 opinii

Centra wielkich miast, a szczególnie Warszawy, stopniowo przestają stwarzać dogodne warunki dla młodych rodzin z dziećmi. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór mieszkania w nowoczesnej dzielnicy z dala od miejskiego zgiełku.

Gdzie najlepiej zamieszkać z dzieckiem w wielkim mieście?

Coraz więcej rodzin z małymi dziećmi lub młodych par planujących założenie rodziny decyduje się na zamieszkanie z dala od centrum. Nic dziwnego, nowoczesne dzielnice Warszawy łączą pozytywne aspekty życia w centrum miasta ze spokojem i bezpieczeństwem kojarzonym z przedmieściami.

Wilanów – idealna alternatywa centrum miasta

Unikatową propozycją dla młodych rodziców poszukujących mieszkania w Warszawie jest Wilanów – zielony i malowniczy, a jednocześnie dynamiczny i nowoczesny. Jeżeli myślimy o bezpieczeństwie rodziny i o tym, aby zapewnić jej najwyższy komfort mieszkania bez rezygnacji z miejskiego klimatu, to właśnie tu powinniśmy skierować swoje kroki, poszukując mieszkania.

(fot. mat. prasowy)

Liczne zalety, jakie oferuje Wilanów młodym rodzinom, docenił White Stone Development, decydując się na inwestycję ZORA Wilanów. To prawdziwa enklawa Wilanowa, której modernistyczną, wyróżniającą się na tle innych budynków elewację porasta dekoracyjna zieleń, dzięki czemu ZORA wtapia się w spokojną okolicę Wilanowa.

(fot. mat. prasowy)

Wszystko, czego potrzebuje młoda rodzina – pod ręką

Wilanów to miejsce, które dynamicznie się rozwija, dopasowuje do potrzeb swoich mieszkańców i jest bardzo przyjazne szczególnie młodym rodzicom. Bliskość przedszkoli o zróżnicowanych profilach tematycznych, nowo powstające szkoły oraz instytucje oferujące rozmaite zajęcia pozalekcyjne sprawiają, że dzieci będą pod doskonałą opieką i z pewnością nie zaznają nudy.

(fot. mat. prasowy)

Po zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych na Wilanowie dzieci i rodziców czeka moc atrakcji. Place zabaw o wysokich standardach bezpieczeństwa, mnóstwo terenów zielonych z cudownym parkiem wokół Pałacu Wilanów na czele oraz malownicza okolica zapewniają znakomitą przestrzeń do rekreacji. Liczne kawiarnie i restauracje z przyjemnością witają małych gości, a rodzicom pozawalają na miłe spędzenie czasu i relaks ze znajomymi bez konieczności udawania się do centrum Warszawy.

(fot. mat. prasowy)

ZORA Wilanów stanowi optymalne rozwiązanie dla młodych rodziców, zapewniające wygodę życia blisko centrum z urokami typowymi dla obrzeży miasta.

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Izaaa 2016-10-19 (09:35) 11 miesięcy 5 dni 2 godziny i 37 minut temu

Polecam Willę Ursynów - jest zlokalizowana w zielonej części dzielnicy, z ogródkiem, z dużymi, przestronnymi pomieszczeniami, blisko terenów rekreacyjnych - Las Kabacki, Powsin. Ma cechy domu - brak części wspólnych, do każdego mieszkania wchodzi się oddzielnie.

odpowiedz

1
0
~lena 2016-01-08 (18:06) 1 rok 8 miesięcy 15 dni 18 godzin i 6 minut temu

Lepiej zamieszkać na obrzeżach wielkiego miasta, osiedle Arkadia Łomianki będzie idealne dla rodzin z dziećmi, w okolicy rodzice znajdą dużo szkół i przedszkoli.

odpowiedz