www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

ciekawe miejsca

Nowy park trampolin w Warszawie

Materiał prasowy 2017-08-01 11:32 0 opinii

Na warszawskiej mapie rozrywki pojawiła się nowa unikalna miejscówka! Stacja Grawitacja Warszawa łączy w sobie unikalny park trampolin, boisko do SlamBall'a (Boisko koszykarskie z trampolinami pod koszami), ogromną poduchę z zeskokiem i wielopoziomową rampę.

Nowy park trampolin w Warszawie

Dla zajawkowiczów pragnących spróbować swoich sił Stacja posiada Tor przeszkód Ninja. Na nim crossfit'owcy, uczestnicy biegów z przeszkodami mogą poprawić i zarazem sprawdzić swoje umiejętności fizyczne. Każdy znajdzie w nim miejsce dla siebie.

Stacja Grawitacja jako pierwszy i jedyny obiekt w Polsce posiada ogromny całoroczny Park linowy w Warszawie pod sufitem na wysokości 9 m! Rozmieszczony jest na powierzchni 1200m2, posiada 39 przeszkód o rożnym stopniu zaawansowania, długość tras - przeszło 300 mb. Obiekt jako jedyny w Polsce postawiła na najbardziej zaawansowany francuski system asekuracji ciągłej, co pozwala użytkownikom całkowicie bezpiecznie pokonywać skomplikowany drogi na parku. Dla uzupełnienia oferty właściciele zbudowali ogromną ściankę wspinaczkową o długości 50 m, wysokości 11 m. Na początek mamy około 90 dróg o rożnym stopniu trudności układane przez najlepszych w Warszawie specjalistów. Firma zamontowała 8 autoasekuracji na początek! Zamierzają powiększyć to o kolejne 9-10 automatów.

(fot. mat. prasowy)

Dla pasjonatów gimnastyki sportowej oraz akrobatyki firma zbudowała strefę sportową, na której znajdziemy podłogę dmuchaną o powierzchni 120m2, 2 profesjonale batuty od niemieckiego Eurotrampa (ich najwyższy model Ultimate używany na Igrzyskach Olimpijskich).

Ceny są rozsądne. Każdy znajdzie na tej szalonej, radosnej przestrzeni coś dla siebie. Możecie się oderwać indywidualnie, grupowo, urodzinowo jak rownież firmowo!

A wszystko to na Ochocie tuż przy dworcu zachodnim oraz BlueCity. Więcej info na stronie internetowej. Jeśli chcesz udać się na wirtualny spacer, zapraszamy: https://goo.gl/maps/o4qWzLWScmC2

Polub dzieci.pl na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!