www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
WARTO SKORZYSTAĆ: poradnia rodzica

Aneta Kościołek

Absolwentka dietetyki, biotechnologii oraz zdrowia publicznego. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej zainteresowania to: żywienie dzieci, dietoterapia chorób układu krążenia, chorób metabolicznych, otyłości oraz zaburzeń lipidowych. Jako szkoleniowiec i nauczyciel prowadzi zajęcia o tematyce zdrowotnej i żywieniowej dla uczniów oraz słuchaczy kierunków medycznych. Członek Towarzystwa Badań nad Otyłością. Pracuje jako dietetyk w Dąbrowie Górniczej w Centrum Zdrowia Jomadent. Jest przeciwna dietom "cud" – propaguje trwałą zmianę nawyków żywieniowych.

więcej o autorze

Anita Demianowicz

Specjalistka żywienia i wspomagania dietetycznego oraz instruktorka kulturystyki. Dietetyka i sport to nie tylko jej pasja, ale również styl życia. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie: biega, jeździ na rowerze, ćwiczy na siłowni. Jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje. Jej pasją są także podróże, podczas których najchętniej korzysta z autostopu i siły własnych nóg, zwiedzając świat z siodełka roweru. Uważa, że każdy dzień należy przeżywać tak, jakby miał być ostatnim.

więcej o autorze

Joanna Siemek

Autorka bloga kulinarnego BiteDelite.pl. Jej mocną stroną są wszelkiego rodzaju przekąski i desery - proste w przygotowaniu, lecz często podane w nietypowy sposób. Apetyczne, lekkie, pełne smaku i przede wszystkim proste dania to jest to, co ceni w kuchni najbardziej.

więcej o autorze

Beata Banasiak-Parzych

Socjolog rodziny, absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW. Studiowała także na SWPS i APS. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Niezależnych Inicjatyw Rodzinnych, popularyzującego zakładanie lokalnych grup wsparcia/klubów dla mam. Od wielu lat swoją wiedzą oraz doświadczeniem wspiera matki i ojców, udzielając porad z zakresu trudności towarzyszących początkom rodzicielstwa. Autorka artykułów publikowanych w czasopismach, dotyczących problemów społecznych i zdrowotnych. Z serwisem Dzieci.pl związana od początku jego istnienia. Więcej na www.matkomnapomoc.pl

więcej o autorze

Katarzyna Młodzik

O zdrowym żywieniu oraz gotowaniu wie prawie wszystko. Mama trójki dzieci. Zajmuje się domem, a w wolnym czasie jeździ na rolkach i czyta książki. Poza tym sama wykonuje biżuterię i prowadzi blog kulinarny (http://smacznie-zdrowo-tanio.blogspot.com/), z którego przepisy dla najmłodszych prezentujemy w naszym serwisie.

więcej o autorze

Anna Łajkowska

Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim, podczas studiów specjalizowała się w logopedii. Jest mamą od dziewiętnastu lat, ma trójkę dzieci. Od trzech lat uczy języka polskiego w szkole podstawowej. Opublikowała dwie powieści dla kobiet.

więcej o autorze

Jesteś zainteresowany współpracą
z redakcją serwisu dzieci.pl?

Wyślij wiadomość do redakcji: