www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
WARTO SKORZYSTAĆ: poradnia rodzica

Iwona Nadratowska

Z wykształcenia pedagog, specjalista pielęgniarstwa piediatrycznego, Miedzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny (IBCLC), Trener Centrum Nauki o Laktacji oraz członek Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych. Od wielu lat pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie oraz założycielka i współprowadząca zajęcia w Szkole Rodzenia. Praktycznie codziennie niesie pomoc mamą i ich maluszkom w domu, mającym problemy z laktacją i pielęgnacją. Autorka licznych artykułów dotyczących laktacji oraz żywienia i pielęgnacji niemowląt. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch synków.

więcej o autorze

Monika Kiczek

Z wykształcenia prawnik, na co dzień prowadzi sprawy pracownicze w jednej z krakowskich uczelni wyższych oraz współpracuje z kancelarią prawną specjalizującą się w sprawach z zakresu prawa pracy. Autorka artykułów o tematyce kadrowej dla INFOR Ekspert sp. z o.o. Ekspert w akcji "Mama wraca do pracy" pod patronatem marki Bebilon (porady w zakresie ochrony macierzyństwa).

więcej o autorze

Małgorzata Madej

Z wykształcenia położna, magister filologii polskiej. Pracuje w Samodzielnym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie, prowadzi własną szkołę rodzenia 'Gravimed". Od wielu lat przygotowuje pary do porodu na zajęciach grupowych i indywidualnych. Zwolenniczka porodów aktywnych, w pozycjach wertykalnych oraz porodów odbywających się w domu. Ma wspaniałego syna.

więcej o autorze

Krystyna Roszak

Psycholog, pedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej. Związana z poznańską grupą edukacyjną Ideownia. Współpracuje m.in. z Miesięcznikiem Dyrektora Przedszkola. Specjalizuje się w rozwoju sensomotorycznym małego dziecka i zagadnieniach związanych z ciałem i ruchem. Pracuje z grupami dzieci już od 6 miesiąca życia, wspiera rodziców i wychowawców. Prywatnie podróżniczka i amazonka, zwolenniczka ekologicznych rozwiązań i aktywnego trybu życia.

więcej o autorze

Dorota Kalinowska

Psycholog dziecięcy, terapeuta, współtwórczyni Pracowni Psychologicznej NINTU. Współpracowała m.in. przy projektach Dry Nites, Akademia Misia Haribo, Viziriada, Danone Nations Cup, Kinoterapia. Wspiera merytorycznie wiele miesięczników oraz portali internetowych dla rodziców. Wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. Współpracuje na stałe z przedszkolami, w których wspiera dzieci, rodziców oraz kadrę pedagogiczną. Przygotowuje poradnik dla rodziców o stresie u dzieci. Prywatnie mama Tysi, Marysi i Krzysia. Jej pasja to bieganie.

więcej o autorze

Małgorzata Gajewczyk

Doradca żywieniowy, dietetyk. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, specjalizacja Żywienie Człowieka i Toksykologia Żywności, na Wydziale Nauk o Żywności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Autorka książek o zdrowym żywieniu, propagatorka zdrowego stylu życia. Współpracuje m.in. z: VITA, Men's Health, 21 wiek, Wirtualną Polską. Prowadzi Centrum Dietetyczne Akademia Zdrowego Żywienia. Prywatnie mama dwójki dzieci.

więcej o autorze

Jesteś zainteresowany współpracą
z redakcją serwisu dzieci.pl?

Wyślij wiadomość do redakcji: