www.wp.pl dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »
WARTO SKORZYSTAĆ: poradnia rodzica

Kinga Żurowska

Stylistka ubioru, trener, wizażystka w firmie Vision Express, dekoratorka wnętrz, związana zawodowo z Krakowem i firmą Decoko. Autorka stylizacji do reklam telewizyjnych. Prywatnie mama dwunastoletniego Kuby.

więcej o autorze

Marta Żysko-Pałuba

Z wykształcenia psycholog, absolwentka studium psychoterapeutycznego certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne. Wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Od wielu lat ekspert w takich programach jak Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Kawa czy Herbata, Rozmowy w Toku, Fakty TVN24. Ekspert w popularnym programie stacji TVN „Surowi Rodzice” oraz autorka książki „rodziny rekonstruowane” (w przygotowaniu). Założycielka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej NINTU. Prywatnie mama dwójki dziewczynek.

więcej o autorze

Krystyna Zielińska

Z wykształcenia psycholog (Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim), logopeda (Pomagisterskie Studium Logopedyczne Uniwersytetu Warszawskiego) i trener SI. Od 1995 r. prowadzi własny gabinet. Pracuje również w przedszkolu jako logopeda. Autorka dwóch książek: Encyklopedia „Rodzice – dzieci” (wyd. PPHU Bielsko Biała) i „Człowiek i psychologia” (wyd. PPHU Bielsko – Biała), a także redaktor prowadzący książki „Zajęcia wspomagające rozwój przedszkolaka” (wyd. Raabe). Mama trójki wspaniałych dzieci – Igi, Kai i Michała.

więcej o autorze

Ewa Głowińska-Trzebiatowska

Doktor nauk farmaceutycznych, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Farmaceutycznym, specjalizuje się w preparatach na oparzenia, jest także pracownikiem jednej z gdańskich aptek. Prywatnie - mama Julki i Laury.

więcej o autorze

Izabela Czaja-Antoszek

Psycholog dziecięcy (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego), pedagog, arteterapeuta, animator dramy i technik teatralnych, instruktor metod rozwoju ruchowego dziecka. Pracuje z małymi dziećmi i ich rodzicami prowadząc autorskie zajęcia twórcze i ogólno-rozwojowe oraz warsztaty z umiejętności wychowawczych. Wykładowca internetowych warsztatów dla rodziców. Współpracuje z wydawnictwami prasy żłobkowej i przedszkolnej. Recenzuje zabawki i produkty dla dzieci. W swojej pracy wykorzystuje metody terapii zabawą, metaforę i bajkę, ekspresję ruchową. Założycielka grupy edukacyjnej Ideownia oraz stowarzyszenia psychologów i pedagogów Eksperto Centrum Specjalistów Rozwoju. Prowadzi gabinet psychologiczny Pracownię Psychologiczną Razem. Prywatnie mężatka, mama Nikodema, Wiktorii i Ignacego.

więcej o autorze

Magdalena Sieńko

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku z tytułem magister położnictwa. Z wykształcenia położna środowiskowa i instruktorka szkoły rodzenia. Zawodowo pasjonuje się edukacją okołoporodową, a także pielęgnacją małego dziecka. Prywatnie mama dwójki urwisów - Basi (2009) i Jacka (2012).

więcej o autorze

Jesteś zainteresowany współpracą
z redakcją serwisu dzieci.pl?

Wyślij wiadomość do redakcji: