dzieci.pl

zapomniałem hasła » Nie masz konta? Załóż je »

materiały związane z tematem: malowanie

Czy twoje dziecko ma talent plastyczny?

Czy twoje dziecko ma talent plastyczny?

Dzieci.pl 2012-05-29 15:36 0 opinii

Rysowanie, malowanie, wycinanie, klejenie, lepienie, darcie – wyobrażacie sobie dzieciństwo bez takich zajęć? Bez ludzików z plasteliny, modeliny, czy żołędzi, albo tysiąca rysunków ulubionego bohatera? Niemal każde dziecko na pewnym etapie życia zamienia się w zapalonego artystę, ale tylko nieliczni przechodzą do historii sztuki. Nawet jeśli nas, zakochanych rodziców, dzieła pociech zachwycają równie mocno, jak malowidła w Kaplicy Sykstyńskiej. Jak więc wyłowić prawdziwy talent i jak go nie zmarnować?

10-latka z tatuażami i makijażem?

10-latka z tatuażami i makijażem?

Dzieci.pl 2011-07-27 14:26 73 opinii

Moja 10-letnia wnusia ma pozwolenie od rodziców na malowanie paznokci i robienie sobie wodnych tatuaży.

Pierwszy makijaż dziecka

Pierwszy makijaż dziecka

X-news 2013-08-26 15:38 0 opinii

Wcześniej czy później przychodzi taki moment, że wasza mała dziewczynka zapragnie zrobić sobie makijaż. Zamiast ganić ją za ten pomysł, lepiej doradzić jej, jak to zrobić, żeby efekt nie postarzył nastolatki i nie wyszedł karykaturalnie.

Jak współczesne matki celebrują macierzyństwo?

Jak współczesne matki celebrują macierzyństwo?

2011-03-31 13:15 22 opinii

Zaledwie kilka lat temu młode mamy celebrowały macierzyństwo, odpoczywając na kanapie przed telewizorem w trakcie popołudniowej drzemki noworodka.

Sztuka jednego dnia

Sztuka jednego dnia

2011-11-16 11:00 14 opinii

Słyszeliście o zjawisku beelly painting? Jest to stosunkowo nowa dziedzina sztuki, polegająca na malowaniu obrazów na brzuchach kobiet w zaawansowanej ciąży. Odmianą tej sztuki - choć nie tak ekskluzywną - jest malowanie obrazów na odlewach brzuchów ciężarnych.

Tego w ciąży nie wolno?

Tego w ciąży nie wolno?

2012-03-30 11:13 92 opinii

Ciąża, zwłaszcza pierwsza - to dla kobiety wyjątkowy czas w życiu. Przyszła mama zdaje sobie sprawę, że w jej organizmie rozwija się mała istota. Jej dobro staje się najważniejsze, dlatego zaczynają pojawiać się pytania: czy to co jem nie zaszkodzi dziecku? Czy mogę pozwolić sobie na sport? Opalanie? Kosmetyki? Aby uniknąć ciążowej paranoi, przedstawiamy kilka najpopularniejszych mitów na temat rzeczy, które szkodzą w ciąży i tych, które są całkiem bezpieczne.